Strona głównaAktualnościDiscovery Box - ferie 2018

Jak mówić, by nastolatek chciał nas słuchać?

Fundacja Sternik Kraków serdecznie zaprasza na wykład Bogny Białeckiej pt. "Jak mówić, by nastolatek chciał słuchać", który odbędzie się we czwartek, 16 listopada 2017 r., o godz. 18.00, w budynku Szkół przy ul. Radzikowskiego 52 (Kraków Azory).

Podczas wykładu usłyszymy odpowiedź na pytania:

- Czy rodzic ma coś do powiedzenia nastolatkowi, czy liczą się tylko rówieśnicy?

- Jak rozmawiać? Pytania, logiczne argumenty czy przykłady?

- Czy zbuntowany nastolatek rzeczywiście odrzuca wszystko, co mówimy?

- Jak rozmawiać z nastolatkiem, który nie chce rozmawiać?

Nasz prelegent: Bogna Białecka, psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, autorka szeregu poradników psychologicznych dotyczących wychowania dzieci i relacji, w tym nowości: "Ty i twój nastolatek, poradnik dla rodziców".

Redaktor portalu dla młodzieży pytam.edu.pl oraz towarzyszących mu warsztatów dla młodzieży i rodziców. Żona, mama czworga dzieci w wieku 8 do 16 lat.

Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książki "Ty i twój nastolatek, poradnik dla rodziców".

Zachęcamy do zapraszania przyjaciół i znajomych, oraz o zgłaszanie udziału w wykładzie e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Wierchy" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK

tel.: 12 6237624