Strona głównaAktualnościZaproszenie na orszak Trzech Króli

Zaproszenie na orszak Trzech Króli

Wiadomości z Wierchów
Zaproszenie na Orszak Trzech Króli

Już dziś serdecznie zapraszamy na nadchodzący, jubileuszowy (bo po raz dziesiąty w Krakowie) Orszak Trzech Króli, który odbędzie się w Uroczystość Objawienia Pańskiego - w poniedziałek 6 stycznia 2020 roku.
Orszak poprzedzi uroczysta Msza Św. w Katedrze Wawelskiej o godzinie 10.00, po czym pochód wyruszy w kierunku Rynku Głównego.

Jak co roku zachęcamy do odbioru peleryn, tarcz i mieczyków dla dzieci. Elementy stroju można odebrać u p. Sekretarza szkoły "Wierchy" we środę (18 XII), czwartek (19 XII) i piątek (20 XII) w godzinach pracy Sekretariatu. [uwaga: we środy sekretariat ma dzień wewnętrzny, ale stroje można odbierać rano i po południu]. Dodatkowo będzie też możliwość odbioru w czwartek (2 I) oraz piątek (3 I).

Osoby z rodzin wierchowych, które jeszcze chciałyby włączyć się do współpracy i pomocy prosimy o kontakt z p. Jakubem Janikiem pod nr tel: 502-921-121

Rekrutacja na rok 2020/2021