Strona głównaAktualnościUWAGA: W dniach 11-12 czerwca Placówki Fundacji Sternik-Kraków są zamknięte. W czwartek nie ma webinaru.

18 czerwca - "Dorastanie. To musi trochę potrwać." - wykład Dobrochny Lamy

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Dobrochny Lamy. Spotkanie jest kontynuacją wcześniejszych webinarów pt.: "Kształcić, wymagać czy podążać za?" a także "Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności." Można je odsłuchać na naszych stronach www. Podczas wykładu p. Dobrochna będzie odpowiadać na pytania związane z dorastaniem a także dotyczące wcześniejszych tematów. Pytania będzie można zadawać tradycyjnie podczas wykładu lub wcześniej wysyłając je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Na pytania zadawane drogą emailową czekamy do 15 czerwca!

Aby otrzymać link z dostępem prosimy o zgłaszanie się na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOBROCHNA LAMA - Dyrektor ds. Kształcenia TDJ Foundation

Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które zdobywała jako nauczyciel, dyrektor szkoły, trener i konsultant dla kadr zarządzających i nauczycieli, w tym również dla placówek edukacyjnych za granicą. Przez wiele lat zawodowo była związana ze szkolnictwem publicznym oraz niepublicznym, w szczególności zakładając pierwsze placówki edukacyjne Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik. Jest absolwentką studiów magisterskich na Sydney University w Australii oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie, wraz z TDJ Foundation prowadzi Instytut Edukacji Spersonalizowanej EDUCARE, zapewniającego wsparcie w zakresie kształcenia m.in. nauczycieli, kadr zarządzających oraz pozostałych pracowników oświatowych w Polsce.

Rekrutacja na rok 2020/2021