Strona głównaNabór do placówek

Nabór do placówek

Nabór do placówek

Cieszymy się z każdej rodziny, która chciałaby do nas dołączyć. Prosimy o wypełnienie formularza i trochę cierpliwości. Przedstawiciel placówki skontaktuje się w celu zaproszenia Państwa na spotkanie.

 


Krok po kroku

Etap I – Złożenie wniosku
Podstawą do rozpoczęcia procesu przyjęcia dziecka do jednej z placówek Fundacji jest przesłanie wniosku. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.


Etap II – Rozmowa wstępna
Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiany jest z Rodziną termin spotkania wstępnego. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki/placówek.


Etap III - Spotkanie z rodziną
Po spotkaniu z przedstawicielem placówki rodzina spotyka się z jedną z rodzin, której dzieci już są w projekcie. Spotkanie ma na celu przekazanie informacji od rodziców, których dzieci już uczą się w placówkach Fundacji.


Etap IV – Rozmowa z dyrektorem ekonomicznym
Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, rodzina jest umawiana na spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki (placówek), do której będzie uczęszczało ich dziecko (dzieci). Wymiar zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od finansowych możliwości rodziny.


Etap V – Podpisanie dokumentów
Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny do Projektu, kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Fundacją oraz pomiędzy rodziną a placówką (placówkami).

Wnioski do pobrania

Wypełniony/e formularz/e prosimy przesłać na adres poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przejdź na stronę) PRZEDSZKOLE ŹRÓDŁO

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przejdź na stronę) SZKOŁA ŻRÓDŁO
lub złożyć osobiście w sekretariacie Placówki.

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

lukasz.smola@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa
Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52,

31-315 Kraków

tel.: 12 623 76 24