Strona głównaRekrutacja

Rekrutacja 2019

 
Wiadomości z Wierchów
Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że Fundacja Sternik-Kraków zapewnia pierwszeństwo przyjęcia do swoich placówek tym dzieciom, których rodzice podpiszą umowę o naukę dotyczącą przyjęcia kolejnego dziecka (szczególnie rocznik 2016) lub podpiszą deklarację (rodzice dzieci z przedszkola przechodzących do klas pierwszych) o kontynuacji nauki, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2019 roku.
 
Po tym terminie niestety nie mamy możliwości utrzymania priorytetu przyjęć dla rodzeństwa dzieci już uczących się w naszych placówkach, a przyjęcia dzieci do placówek Sternika-Kraków następować będą w miarę wolnych miejsc.
 
Zwracamy się do Państwa z prośbą o możliwie szybkie kontaktowanie się z naszymi sekretariatami w sprawie zapisów Państwa kolejnych dzieci, które dopiero mają rozpocząć naukę w placówkach Sternika-Kraków oraz dzieci, które będą kontynuować naukę w klasach pierwszych naszych szkół.
Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Haydukiewicz
 
       Dyrektor ds. administracji i rekrutacji
                         508 524 728
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Ostatnio zmieniany środa, 20 luty 2019 11:41

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

lukasz.smola@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa
Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52,

31-315 Kraków

tel.: 12 623 76 24