Strona głównaRekrutacja

Rekrutacja do Szkoły Wierchy

Szanowni Państwo,

Reagując na aktualną sytuację, kontynuujemy proces rekrutacji do naszych placówek wg wcześniejszego schematu. Poszczególne etapy, do czasu powrotu do placówek, będą odbywać się on-line. Zachęcamy do składania wniosków, które można pobrać ze stron internetowych naszych placówek i przesyłania ich do nas. Będziemy kontaktować się z Państwem wg kolejności zgłoszeń. 

Z poważaniem,

Agnieszka Haydukiewicz | Dyrektor ds. rekrutacji i administracji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon komórkowy: 508 524 728

 

Rodzina, która chce zapisać dziecko do naszej placówki, składa wniosek i zostaje umówiona na rozmowę wstępną. Uczestniczą w niej  oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki. Właściwie – w świetle założeń modelu edukacyjnego – lepiej byłoby mówić o zapisaniu do projektu rodziny.

Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, następuje spotkanie rodziną oraz z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Ta rozmowa dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki. Wymiar tego zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od możliwości rodziny.


KROK PO KROKU

Etap IZłożenie wniosku
Podstawą do rozpoczęcia procesu przyjęcia dziecka do jednej z placówek Fundacji jest przesłanie wniosku. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Etap II – Rozmowa wstępna
Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiany jest z Rodziną termin spotkania wstępnego. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki/placówek.

Etap III - Spotkanie z rodziną
Po spotkaniu z przedstawicielem placówki rodzina spotyka się z jedną z rodzin, której dzieci już są w projekcie. Spotkanie ma na celu przekazanie informacji od rodziców, których dzieci już uczą się w placówkach Fundacji.

Etap IV – Rozmowa z dyrektorem ekonomicznym
Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, rodzina jest umawiana na spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki (placówek), do której będzie uczęszczało ich dziecko (dzieci). Wymiar zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od finansowych możliwości rodziny.

Etap V – Podpisanie dokumentów
Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny do Projektu, kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Fundacją oraz pomiędzy rodziną a placówką (placówkami).

 

Adresy e-mail:

Przedszkola "Źródło" - przedszkole.zrodlo[at]krakow.sternik.edu.pl
Szkoły "Źródło" - szkola.zrodlo[at]krakow.sternik.edu.pl
Szkoły "Wierchy" - szkola.wierchy[at]krakow.sternik.edu.pl

(przejdź na stronę PRZEDSZKOLA ŹRÓDŁO)
(przejdź na stronę SZKOŁY ŻRÓDŁO)

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

szkola.wierchy@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków

tel.: 12 623 76 24