Strona głównaAktualności

Aktualności

Sekretariat szkół czynny do 30 czerwca oraz od 1 sierpnia w godzinach 9.00-14.00 (kontakt w innych godzinach po wcześniejszym ustaleniu: 605&054&322) Sekretariat przedszkola czynny do 22 lipca oraz od 16 sierpnia w godzinach 9.00-14.00 (kontakt w innych godzinach po wcześniejszym ustaleniu: 605&077&166)
Nauczycieli, których pasją jest praca z najmłodszymi, zapraszamy do superkadry Przedszkola Źródło - nie zwlekaj, rekrutacja trwa!
Fundacja Sternik - Kraków oraz Wydawnictwo eSPe serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Natalią Przeździk wokół nowej serii powieści dla dzieci Rodzina z niebieskiego domu. Termin: 2 czerwca 2022, godz. 17:30 Miejsce: budynek szkół Źródło i Wierchy, ul. Radzikowskiego 52 Zapisy: przez formularz (liczba miejsc ograniczona)
W związku z tegorocznymi egzaminami ósmoklasisty, w dniach 24-26 maja do szkoły przychodzą wyłącznie klasy 8. Życzymy połamania piór! Pozostali uczniowie zostają w tych dniach w domu.
Przypominamy, że jak co roku w dniach 1-3 maja placówki Fundacji Sternik - Kraków są zamknięte.
Święta Wielkanocne już blisko, a to oznacza przerwę w wytężonej pracy szkolnej. Informujemy, że ostatnim dniem nauki przed Świętami będzie 13 kwietnia (środa), zaś do szkoły powrócimy tydzień później, 20 kwietnia (środa). Życzymy pomyślności w ostatnich przygotowaniach do tych najważniejszych dla katolika Świąt.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Trasa jest wymagająca, ale do przejścia dla dzieci szkolnych (LINK do trasy). Zapraszamy wszystkich chętnych - rodziców z dziećmi, krewnymi i znajomymi. Szczegóły na załączonym plakacie.
O wartości wychowania w cnotach i ostrożności w nowych trendach - to temat wykładu, który odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 20:00 na platformie ZOOM. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Prelegentem będzie p. Dariusz Zalewski, wieloletni edukator w zakresie klasycznej katolickiej etyki wychowawczej, dysponujący bogatym doświadczeniem m.in. w pracy z młodzieżą szkolną. Autor kilku książek oraz wielu artykułów o tematyce pedagogicznej. Prowadzi stronę internetową EDUKACJA-KLASYCZNA. Aby otrzymać link dostępowy do wykładu, prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza: https://bit.ly/sternik_krakow_wyklad
Zapraszamy na Dzień Otwarty 12 marca, w godzinach 10:00-12:00. Zapisy: Zgłoś udział w Dniu Otwartym

Rekrutacja na rok 2022/2023

Przedsięwzięcie MEiN: „Poznaj Polskę”