AKCJA DLA OCHRONKI

🧑‍🎄 Tradycyjnie jak co roku, ruszamy z akcją pomocy dla Ochronki w Piekarach Śląskich.

W związku z ostatnimi przykrymi wydarzeniami (budynek Ochronki został w połowie spalony pod koniec września) w tym roku wspólnie z Siostrą ustaliliśmy że zmienimy formę naszej corocznej akcji.

🎁 W tym roku chcielibyśmy zorganizować dedykowane paczki dla podopiecznych Ochronki, które będą odpowiedzią na napisane przez nich listy.

W kolejnym poście opublikujemy wspomniane wyżej listy do Mikołaja ✉️ Każda chętna do pomocy rodzina wybiera jeden z pośród wszystkich listów i przygotowuje imienną paczkę dla wybranej osoby.

➡️ List wybieramy dodając komentarz pod kolejnym postem z listami. W komentarzu prosimy podać nazwisko rodziny oraz numer listu, który wybraliście. Przed jego wyborem sprawdźcie w komentarzach czy wybrany list nie został już zarezerwowany! W takiej sytuacji prosimy o wybór innego listu, aby każdy z podopieczny mógł cieszyć się paczką od św. Mikołaja.

Cała akcja na celu zaangażowanie całej rodziny 👨🏻‍👩🏻‍👧🏻‍👦🏻 w zakup prezentu. Istnieje możliwość bezpośredniego wręczenia paczki podopiecznym, gdyż i w tym roku będzie organizowany wyjazd do Ochronki dla chętnych.

Nie przestajemy zbierać również darów dla Ochronki, np. żywność długoterminową, ubrania itp. Przydaje się wszystko. Dary można składać przez cały rok do Państwa Szoltysik.